ÇiTLeMBiK.NeT http://www.citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Fri, 17 Mar 2017 12:47:05 +0300 60 Koalanın Kelebek İle İmtihanı http://www.citlembik.net/eglenceli/koalanin-kelebek-ile-imtihani.html

Kelebek Tarafından Fotoğraf Çekimi Engellenen Koala

]]>
http://www.citlembik.net/eglenceli/koalanin-kelebek-ile-imtihani.html Wed, 16 Aug 2017 18:30:56 +0300
SEAL - Stand By Me http://www.citlembik.net/music-audio/seal-stand-by-me.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/seal-stand-by-me.html Mon, 31 Jul 2017 21:39:49 +0300 Luciano Pavarotti & James Brown - It's a man's world ᴴᴰ http://www.citlembik.net/music-audio/luciano-pavarotti-james-brown-its-a-mans-world-ᴴᴰ.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/luciano-pavarotti-james-brown-its-a-mans-world-ᴴᴰ.html Mon, 31 Jul 2017 21:36:39 +0300 Tom Jones - She's a Lady http://www.citlembik.net/music-audio/tom-jones-shes-a-lady.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/tom-jones-shes-a-lady.html Mon, 31 Jul 2017 21:33:54 +0300 Emily Browning - Sweet Dreams http://www.citlembik.net/music-audio/emily-browning-sweet-dreams.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/emily-browning-sweet-dreams.html Mon, 31 Jul 2017 21:28:33 +0300 Kaleo - Way Down We Go http://www.citlembik.net/music-audio/kaleo-way-down-we-go.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/kaleo-way-down-we-go.html Sat, 29 Jul 2017 13:37:57 +0300 Simply Falling - Iyeoka (Official Music Video) http://www.citlembik.net/music-audio/simply-falling-iyeoka-official-music-video.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/simply-falling-iyeoka-official-music-video.html Sat, 29 Jul 2017 13:13:44 +0300 Kovacs - The Devil You Know (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/kovacs-the-devil-you-know-official-video.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/kovacs-the-devil-you-know-official-video.html Sat, 29 Jul 2017 13:09:30 +0300 Kovacs - My Love http://www.citlembik.net/music-audio/kovacs-my-love.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/kovacs-my-love.html Sat, 29 Jul 2017 13:05:11 +0300 Duffy - Warwick Avenue (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/duffy-warwick-avenue-official-video_2.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/duffy-warwick-avenue-official-video_2.html Sun, 23 Jul 2017 19:45:11 +0300 Katyusa (Катюша) - Valeria Kurnushkina & Red Army Choir (2014) http://www.citlembik.net/music-audio/katyusa-катюша-valeria-kurnushkina-red-army-choir-2014.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/katyusa-катюша-valeria-kurnushkina-red-army-choir-2014.html Sat, 15 Jul 2017 13:17:52 +0300 Sweet Sisters Hit the road Jack http://www.citlembik.net/music-audio/sweet-sisters-hit-the-road-jack.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/sweet-sisters-hit-the-road-jack.html Sat, 15 Jul 2017 13:05:45 +0300 Mary Hopkin - Those Were The Days - 1968 http://www.citlembik.net/music-audio/mary-hopkin-those-were-the-days-1968.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/mary-hopkin-those-were-the-days-1968.html Tue, 11 Jul 2017 09:18:53 +0300 Blondie - Heart Of Glass http://www.citlembik.net/music-audio/blondie-heart-of-glass.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/blondie-heart-of-glass.html Thu, 06 Jul 2017 05:44:22 +0300 Gabrielle - Tina Arena, Claire Keim, Hélène Segara, Chimène Badi... - Chabada http://www.citlembik.net/music-audio/gabrielle-tina-arena-claire-keim-hélène-segara-chimène-badi-chabada.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/gabrielle-tina-arena-claire-keim-hélène-segara-chimène-badi-chabada.html Tue, 20 Jun 2017 16:22:08 +0300 Miss Montreal - Wish I Could (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/miss-montreal-wish-i-could-official-video.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/miss-montreal-wish-i-could-official-video.html Tue, 06 Jun 2017 07:16:59 +0300 Sade - No Ordinary Love http://www.citlembik.net/music-audio/sade-no-ordinary-love.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/sade-no-ordinary-love.html Tue, 02 May 2017 19:46:41 +0300 Penis kırılmasının en çok görüldüğü seks pozisyonları http://www.citlembik.net/iliskiler/penis-kirilmasinin-en-cok-goruldugu-seks-pozisyonlari.html

Kulağa efsane gibi gelse yapılan araştırmalar seks sırasında penisin kırılma riski olduğunu gösteriyor. Brezilyalı araştırmacılar penis kırılmasının en çok gerçekleştiği ... more

]]>
http://www.citlembik.net/iliskiler/penis-kirilmasinin-en-cok-goruldugu-seks-pozisyonlari.html Sat, 22 Apr 2017 19:12:01 +0300
Handan Kara-Sonbahar Ruzgarlari http://www.citlembik.net/music-audio/handan-kara-sonbahar-ruzgarlari.html

Handan Kara-Sonbahar Ruzgarlari

]]>
http://www.citlembik.net/music-audio/handan-kara-sonbahar-ruzgarlari.html Sun, 16 Apr 2017 12:27:51 +0300
Iyeoka - Simply Falling http://www.citlembik.net/music-audio/iyeoka-simply-falling.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/iyeoka-simply-falling.html Sat, 08 Apr 2017 18:51:36 +0300 Goodnight Moon-Shivaree http://www.citlembik.net/music-audio/goodnight-moon-shivaree.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/goodnight-moon-shivaree.html Sat, 08 Apr 2017 18:48:08 +0300 Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat http://www.citlembik.net/music-audio/mümin-sarıkaya-ben-yoruldum-hayat.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/mümin-sarıkaya-ben-yoruldum-hayat.html Thu, 06 Apr 2017 02:38:06 +0300 NAZLI ÖKSÜZ ft. İsmail Altunsaray - Ah Yalan Dünya http://www.citlembik.net/fun-tube/nazli-öksüz-ft-ismail-altunsaray-ah-yalan-dünya.html ]]> http://www.citlembik.net/fun-tube/nazli-öksüz-ft-ismail-altunsaray-ah-yalan-dünya.html Fri, 31 Mar 2017 00:02:14 +0300 Müslüm Gürses Tatlı dillim http://www.citlembik.net/music-audio/müslüm-gürses-tatlı-dillim.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/müslüm-gürses-tatlı-dillim.html Thu, 30 Mar 2017 16:18:39 +0300 Clean Bandit - Tears ft. Louisa Johnson http://www.citlembik.net/eglenceli/clean-bandit-tears-ft-louisa-johnson.html ]]> http://www.citlembik.net/eglenceli/clean-bandit-tears-ft-louisa-johnson.html Fri, 17 Mar 2017 12:47:05 +0300