ÇiTLeMBiK.NeT http://www.citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Sun, 03 Sep 2017 12:53:38 +0300 60 Gün batımı - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/620/gun-batimi

Gün batımı resimleri

]]>
https://www.fotonote.com/image/620/gun-batimi Sat, 14 Oct 2017 18:34:15 +0300
Mücevher Kelebeği - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/625/mucevher-kelebegi

Mücevher Kelebeği / Chilades trochylus

]]>
https://www.fotonote.com/image/625/mucevher-kelebegi Sat, 14 Oct 2017 18:27:18 +0300
Sezen Aksu - Keskin Bıçak (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-keskin-bıçak-official-video.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-keskin-bıçak-official-video.html Sat, 14 Oct 2017 18:25:32 +0300 Sezen Aksu - Unuttun Mu Beni (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-unuttun-mu-beni-official-video.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-unuttun-mu-beni-official-video.html Sat, 14 Oct 2017 18:20:16 +0300 Dianthus pubescens - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/623/dianthus-pubescens ]]> https://www.fotonote.com/image/623/dianthus-pubescens Thu, 12 Oct 2017 22:59:56 +0300 Mavizebra Kelebeği - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/567/mavizebra-kelebegi ]]> https://www.fotonote.com/image/567/mavizebra-kelebegi Thu, 12 Oct 2017 22:58:05 +0300 2017 Kelebekler http://www.citlembik.net/music-audio/2017-kelebekler.html

Kelebeklerden seçmeler

]]>
http://www.citlembik.net/music-audio/2017-kelebekler.html Mon, 25 Sep 2017 17:17:10 +0300
Amy Winehouse - Back To Black http://www.citlembik.net/music-audio/amy-winehouse-back-to-black.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/amy-winehouse-back-to-black.html Sun, 24 Sep 2017 14:41:38 +0300 Çayır Esmeri Kelebeği http://www.citlembik.net/fun-tube/cayir-esmeri-kelebegi.html

Çayır Esmeri Kelebeği / Maniola jurtina

]]>
http://www.citlembik.net/fun-tube/cayir-esmeri-kelebegi.html Sun, 24 Sep 2017 14:39:32 +0300
Çift Kuyruklu Paşa Kelebeği http://www.citlembik.net/fun-tube/cift-kuyruklu-pasa-kelebeği.html

Çift Kuyruklu Paşa Kelebeği / Charaxes jasius /

]]>
http://www.citlembik.net/fun-tube/cift-kuyruklu-pasa-kelebeği.html Sun, 24 Sep 2017 14:13:44 +0300
Duffy - Mercy http://www.citlembik.net/music-audio/duffy-mercy.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/duffy-mercy.html Sat, 23 Sep 2017 15:54:04 +0300 Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love http://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love.html Mon, 18 Sep 2017 08:24:33 +0300 Kovacs - The Devil You Know (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/kovacs-the-devil-you-know-official-video_2.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/kovacs-the-devil-you-know-official-video_2.html Thu, 07 Sep 2017 22:25:51 +0300 Nouela - The Sound of Silence (Amazing cover of Simon & Garfunkel's song) http://www.citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence-amazing-cover-of-simon-garfunkels-song.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence-amazing-cover-of-simon-garfunkels-song.html Thu, 07 Sep 2017 22:22:15 +0300 Hooverphonic - Mad About You http://www.citlembik.net/music-audio/hooverphonic-mad-about-you.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/hooverphonic-mad-about-you.html Thu, 07 Sep 2017 22:10:25 +0300 Jacob Gurevitsch - Lovers in Paris http://www.citlembik.net/music-audio/jacob-gurevitsch-lovers-in-paris.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/jacob-gurevitsch-lovers-in-paris.html Thu, 07 Sep 2017 18:14:52 +0300 No Doubt - Don't Speak http://www.citlembik.net/music-audio/no-doubt-dont-speak.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/no-doubt-dont-speak.html Thu, 07 Sep 2017 13:55:46 +0300 4 Non Blondes - What's Up http://www.citlembik.net/music-audio/4-non-blondes-whats-up.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/4-non-blondes-whats-up.html Thu, 07 Sep 2017 13:45:57 +0300 Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U (Official Video) http://www.citlembik.net/music-audio/sinéad-oconnor-nothing-compares-2u-official-video.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/sinéad-oconnor-nothing-compares-2u-official-video.html Thu, 07 Sep 2017 13:40:43 +0300 Ray Charles - Hit The Road Jack (remastered) http://www.citlembik.net/music-audio/ray-charles-hit-the-road-jack-remastered.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/ray-charles-hit-the-road-jack-remastered.html Thu, 07 Sep 2017 02:48:48 +0300 Joss Stone - I Put a Spell on You (Luna Park, 2015) http://www.citlembik.net/music-audio/joss-stone-i-put-a-spell-on-you-luna-park-2015.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/joss-stone-i-put-a-spell-on-you-luna-park-2015.html Thu, 07 Sep 2017 02:38:52 +0300 Everybody Else But You - Becca Krueger http://www.citlembik.net/music-audio/everybody-else-but-you-becca-krueger.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/everybody-else-but-you-becca-krueger.html Thu, 07 Sep 2017 02:23:52 +0300 Roxette - It Must Have Been Love http://www.citlembik.net/music-audio/roxette-it-must-have-been-love.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/roxette-it-must-have-been-love.html Wed, 06 Sep 2017 12:49:16 +0300 2016 kelebek http://www.citlembik.net/music-audio/2016-kelebek.html

2016 Yılında çekilmiş kelebek fotoğraflarından derlenmiştir

]]>
http://www.citlembik.net/music-audio/2016-kelebek.html Tue, 05 Sep 2017 14:54:08 +0300
Patricia Kaas - Mon mec à moi (1988) http://www.citlembik.net/music-audio/patricia-kaas-mon-mec-à-moi-1988.html ]]> http://www.citlembik.net/music-audio/patricia-kaas-mon-mec-à-moi-1988.html Sun, 03 Sep 2017 12:53:38 +0300