ÇiTLeMBiK.NeT https://www.citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Tue, 20 Nov 2018 15:55:37 +0300 60 Nuray Zaman - Yarası Saklım - Full Versiyon https://www.citlembik.net/music-audio/nuray-zaman-yarası-saklım-full-versiyon.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/nuray-zaman-yarası-saklım-full-versiyon.html Sat, 19 Jan 2019 10:33:01 +0300 Claude Barzotti - Ma Quale Amore Vuoi ( (Emotions) HD https://www.citlembik.net/music-audio/claude-barzotti-ma-quale-amore-vuoi-emotions-hd.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/claude-barzotti-ma-quale-amore-vuoi-emotions-hd.html Sat, 19 Jan 2019 10:31:22 +0300 İncesaz - Suzan Suzi https://www.citlembik.net/music-audio/incesaz-suzan-suzi.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/incesaz-suzan-suzi.html Sat, 19 Jan 2019 10:30:46 +0300 Model - Ağlamam Zaman Aldı (İnkar) https://www.citlembik.net/music-audio/model-ağlamam-zaman-aldı-inkar.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/model-ağlamam-zaman-aldı-inkar.html Sat, 19 Jan 2019 10:30:19 +0300 BENDENİZ & HARUN KOLÇAK - BİRİ VAR https://www.citlembik.net/music-audio/bendeniz-harun-kolçak-biri-var.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/bendeniz-harun-kolçak-biri-var.html Sat, 19 Jan 2019 10:29:11 +0300 Şebnem Ferah - Hoşçakal (Can Kırıkları) https://www.citlembik.net/music-audio/şebnem-ferah-hoşçakal-can-kırıkları.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/şebnem-ferah-hoşçakal-can-kırıkları.html Fri, 11 Jan 2019 22:12:03 +0300 Salut Salon https://www.citlembik.net/eglenceli/salut-salon.html ]]> https://www.citlembik.net/eglenceli/salut-salon.html Wed, 09 Jan 2019 19:39:45 +0300 Sibel Can - Kanasın https://www.citlembik.net/music-audio/sibel-can-kanasın.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/sibel-can-kanasın.html Wed, 09 Jan 2019 18:21:14 +0300 ANITINDA ATATÜRK’ün SAĞ VE SOLUNDAKİLER KİM??? https://www.citlembik.net/uncategoriezed/anitinda-ataturk’un-sag-ve-solundakiler-kim.html

Belki bilmezsiniz ama Taksim Cumhuriyet Anıt’ında Atatürk’ün sağında iki Rus yer almaktadır. Bu kişiler ünlü Rus mareşal Kliment Voroşilov ile ünlü ... more

]]>
https://www.citlembik.net/uncategoriezed/anitinda-ataturk’un-sag-ve-solundakiler-kim.html Tue, 08 Jan 2019 16:44:04 +0300
Ahmet Kaya - Gururla Bakıyorum Dünyaya https://www.citlembik.net/music-audio/ahmet-kaya-gururla-bakıyorum-dünyaya.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/ahmet-kaya-gururla-bakıyorum-dünyaya.html Mon, 10 Dec 2018 09:47:19 +0300 Ella Henderson - Yours (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/ella-henderson-yours-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/ella-henderson-yours-official-video.html Sun, 09 Dec 2018 13:58:47 +0300 Jewel - Foolish Games (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/jewel-foolish-games-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/jewel-foolish-games-official-video.html Sun, 09 Dec 2018 13:39:50 +0300 Lady Gaga - Always Remember Us This Way (From A Star Is Born Soundtrack) https://www.citlembik.net/music-audio/lady-gaga-always-remember-us-this-way-from-a-star-is-born-soundtrack.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/lady-gaga-always-remember-us-this-way-from-a-star-is-born-soundtrack.html Sun, 09 Dec 2018 13:29:57 +0300 Skylar Grey - Love The Way You Lie (Live on the Honda Stage at The Peppermint Club) https://www.citlembik.net/music-audio/skylar-grey-love-the-way-you-lie-live-on-the-honda-stage-at-the-peppermint-club.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/skylar-grey-love-the-way-you-lie-live-on-the-honda-stage-at-the-peppermint-club.html Sun, 09 Dec 2018 13:21:34 +0300 Rihanna - Love On The Brain (Explicit) https://www.citlembik.net/music-audio/rihanna-love-on-the-brain-explicit.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/rihanna-love-on-the-brain-explicit.html Sun, 09 Dec 2018 13:17:54 +0300 Bliss - Wish You Were Here | VideoClip ᴴᴰ by yanniszita https://www.citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita_2.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita_2.html Tue, 04 Dec 2018 21:38:17 +0300 Zara Larsson - She's Not Me (Part 1 & 2) https://www.citlembik.net/free-tutorials/zara-larsson-shes-not-me-part-1-2.html ]]> https://www.citlembik.net/free-tutorials/zara-larsson-shes-not-me-part-1-2.html Tue, 04 Dec 2018 21:26:37 +0300 Disturbed - The Sound Of Silence [Official Music Video] https://www.citlembik.net/music-audio/disturbed-the-sound-of-silence-official-music-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/disturbed-the-sound-of-silence-official-music-video.html Tue, 04 Dec 2018 21:07:23 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-official-video.html Thu, 22 Nov 2018 14:45:17 +0300 The Pussycat Dolls - Hush Hush; Hush Hush https://www.citlembik.net/free-tutorials/the-pussycat-dolls-hush-hush-hush-hush.html ]]> https://www.citlembik.net/free-tutorials/the-pussycat-dolls-hush-hush-hush-hush.html Tue, 20 Nov 2018 18:05:22 +0300 Leona Lewis - Fire Under My Feet https://www.citlembik.net/music-audio/leona-lewis-fire-under-my-feet.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/leona-lewis-fire-under-my-feet.html Tue, 20 Nov 2018 17:55:14 +0300 Christina Aguilera - Like I Do (Audio) ft. GoldLink https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-like-i-do-audio-ft-goldlink.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-like-i-do-audio-ft-goldlink.html Tue, 20 Nov 2018 16:51:53 +0300 Christina Aguilera - Twice (Audio) https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-twice-audio.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-twice-audio.html Tue, 20 Nov 2018 16:16:38 +0300 Meghan Trainor - Like I'm Gonna Lose You (Official Music Video) ft. John Legend https://www.citlembik.net/eglenceli/meghan-trainor-like-im-gonna-lose-you-official-music-video-ft-john-legend.html ]]> https://www.citlembik.net/eglenceli/meghan-trainor-like-im-gonna-lose-you-official-music-video-ft-john-legend.html Tue, 20 Nov 2018 16:07:55 +0300 Bruno Mars - Grenade [OFFICIAL VIDEO] https://www.citlembik.net/music-audio/bruno-mars-grenade.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/bruno-mars-grenade.html Tue, 20 Nov 2018 15:55:37 +0300