ÇiTLeMBiK.NeT https://www.citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Thu, 12 Oct 2017 22:58:05 +0300 60 Chris Isaak - Blue Hotel (HQ STUDIO/1986) https://www.citlembik.net/music-audio/chris-isaak-blue-hotel-hq-studio1986.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/chris-isaak-blue-hotel-hq-studio1986.html Fri, 16 Feb 2018 21:16:14 +0300 Leonard Cohen ~ Dance Me To The End Of Love ~ (Türkçe altyazılı) https://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love-türkçe-altyazılı.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love-türkçe-altyazılı.html Fri, 16 Feb 2018 21:04:55 +0300 Modern Noir Songs https://www.citlembik.net/music-audio/modern-noir-songs.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/modern-noir-songs.html Fri, 16 Feb 2018 20:38:32 +0300 Orson Welles - I Know What It is To Be Young - 1984 https://www.citlembik.net/music-audio/orson-welles-i-know-what-it-is-to-be-young-1984.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/orson-welles-i-know-what-it-is-to-be-young-1984.html Thu, 15 Feb 2018 20:08:12 +0300 Moya - Come And Get It https://www.citlembik.net/music-audio/moya-come-and-get-it.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/moya-come-and-get-it.html Thu, 15 Feb 2018 20:05:45 +0300 Çitlembik Kelebeği https://www.citlembik.net/fun-tube/citlembik-kelebegi.html

Çitlembik Kelebeği / Libythea celtis / Nettle-tree Butterfly / European Beak

]]>
https://www.citlembik.net/fun-tube/citlembik-kelebegi.html Thu, 01 Feb 2018 06:27:58 +0300
Yeliz - Bahar Yağmuru https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-bahar-yagmuru.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-bahar-yagmuru.html Tue, 30 Jan 2018 17:17:07 +0300 Yeliz - Hoş Geldin Bahar https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-hos-geldin-bahar.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-hos-geldin-bahar.html Tue, 30 Jan 2018 17:14:50 +0300 Yeliz-Yalan https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-yalan.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-yalan.html Tue, 30 Jan 2018 17:09:29 +0300 Şenay Sev Kardeşim https://www.citlembik.net/music-audio/senay-sev-kardesim.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/senay-sev-kardesim.html Tue, 30 Jan 2018 17:07:58 +0300 Semiramis Pekkan - Bana yalan söylediler https://www.citlembik.net/music-audio/semiramis-pekkan-bana-yalan-soylediler-dinle.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/semiramis-pekkan-bana-yalan-soylediler-dinle.html Tue, 30 Jan 2018 16:44:28 +0300 Yeşim - Olmaz Böyle Şey https://www.citlembik.net/music-audio/yesim-olmaz-boyle-sey.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yesim-olmaz-boyle-sey.html Tue, 30 Jan 2018 16:37:25 +0300 Benim Kalbim Taş Değil (Müslüm Gürses) Official Audio https://www.citlembik.net/music-audio/benim-kalbim-tas-degil-muslum-gurses-official-audio.html

BENİM KALBİM TAŞ DEĞİL (MÜSLÜM GÜRSES) Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zindan oldu Ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış Ayrılık beni ... more

]]>
https://www.citlembik.net/music-audio/benim-kalbim-tas-degil-muslum-gurses-official-audio.html Sun, 31 Dec 2017 03:13:35 +0300
Sincap HD Kalite https://www.citlembik.net/music-audio/sincap-hd-kalite.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/sincap-hd-kalite.html Sun, 12 Nov 2017 22:33:18 +0300 Raylar Boyunca - Tanju Duru https://www.citlembik.net/music-audio/raylar-boyunca-tanju-duru.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/raylar-boyunca-tanju-duru.html Sat, 11 Nov 2017 23:34:50 +0300 İpek Otu ve Kral Kelebekleri https://www.citlembik.net/music-audio/ipek-otu-ve-kral-kelebekleri.html

İpek Otu ve Kral Kelebekleri

]]>
https://www.citlembik.net/music-audio/ipek-otu-ve-kral-kelebekleri.html Mon, 30 Oct 2017 20:38:21 +0300
Christina Aguilera - Fighter https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-fighter.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-fighter.html Sat, 28 Oct 2017 16:51:43 +0300 Karagözmavisi https://www.citlembik.net/eglenceli/karagozmavisi.html

Karagözmavisi / Glaucopsyche alexis

]]>
https://www.citlembik.net/eglenceli/karagozmavisi.html Mon, 23 Oct 2017 11:28:14 +0300
Açık Kapı https://www.citlembik.net/fun-tube/acik-kapi.html

gün'dür belki gün gençliğimiz gibi uzayıp giden bir tünelde kaybolan ay'dır belki ay o kadar arzulamışken hayatı ölümü bir sevgili gibi kapımıza bırakan gül'dür belki gül yenilgiyle çıktığımız her kavgadan ... more

]]>
https://www.citlembik.net/fun-tube/acik-kapi.html Mon, 23 Oct 2017 11:24:47 +0300
Gün batımı - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/620/gun-batimi

Gün batımı resimleri

]]>
https://www.fotonote.com/image/620/gun-batimi Sat, 14 Oct 2017 18:34:15 +0300
Mücevher Kelebeği - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/625/mucevher-kelebegi

Mücevher Kelebeği / Chilades trochylus

]]>
https://www.fotonote.com/image/625/mucevher-kelebegi Sat, 14 Oct 2017 18:27:18 +0300
Sezen Aksu - Keskin Bıçak (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-keskin-bıçak-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-keskin-bıçak-official-video.html Sat, 14 Oct 2017 18:25:32 +0300 Sezen Aksu - Unuttun Mu Beni (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-unuttun-mu-beni-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/sezen-aksu-unuttun-mu-beni-official-video.html Sat, 14 Oct 2017 18:20:16 +0300 Dianthus pubescens - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/623/dianthus-pubescens ]]> https://www.fotonote.com/image/623/dianthus-pubescens Thu, 12 Oct 2017 22:59:56 +0300 Mavizebra Kelebeği - FoToNoTe https://www.fotonote.com/image/567/mavizebra-kelebegi ]]> https://www.fotonote.com/image/567/mavizebra-kelebegi Thu, 12 Oct 2017 22:58:05 +0300