ÇiTLeMBiK.NeT https://www.citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Mon, 11 Jun 2018 18:51:20 +0300 60 Lady Antebellum - Need You Now (Live) https://www.citlembik.net/music-audio/lady-antebellum-need-you-now-live.html

Lady Antebellum - Need You Now (Live)

]]>
https://www.citlembik.net/music-audio/lady-antebellum-need-you-now-live.html Sat, 10 Nov 2018 11:49:16 +0300
Christina Aguilera & Blake Shelton - Just A Fool (Unofficial Music Video) https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-blake-shelton-just-a-fool-unofficial-music-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-blake-shelton-just-a-fool-unofficial-music-video.html Wed, 07 Nov 2018 05:24:57 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Live at The BRIT Awards) https://www.citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-live-at-the-brit-awards.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-live-at-the-brit-awards.html Wed, 07 Nov 2018 05:14:57 +0300 Leona Lewis - Run (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/leona-lewis-run-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/leona-lewis-run-official-video.html Wed, 07 Nov 2018 05:13:48 +0300 Christina Aguilera - Fall In Line (Official Video) ft. Demi Lovato https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-fall-in-line-official-video-ft-demi-lovato.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-fall-in-line-official-video-ft-demi-lovato.html Sat, 03 Nov 2018 14:23:14 +0300 You Don't Own Me - Grace https://www.citlembik.net/music-audio/you-dont-own-me-grace.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/you-dont-own-me-grace.html Sun, 21 Oct 2018 18:24:37 +0300 Lucie Silvas - Nothing Else Matters https://www.citlembik.net/music-audio/lucie-silvas-nothing-else-matters.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/lucie-silvas-nothing-else-matters.html Sun, 21 Oct 2018 17:44:14 +0300 Dana Winner - One Moment In Time - live [Lyrics] HD | Liefde Voor Muziek | VTM https://www.citlembik.net/music-audio/dana-winner-one-moment-in-time-live-lyrics-hd-liefde-voor-muziek-vtm.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/dana-winner-one-moment-in-time-live-lyrics-hd-liefde-voor-muziek-vtm.html Sun, 21 Oct 2018 17:17:25 +0300 Hallelujah - Pentatonix https://www.citlembik.net/music-audio/hallelujah-pentatonix.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/hallelujah-pentatonix.html Sun, 21 Oct 2018 17:07:18 +0300 Nouela The Sound of Silence https://www.citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence.html Sun, 21 Oct 2018 17:03:45 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Off the Cuff) https://www.citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-off-the-cuff.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-off-the-cuff.html Tue, 16 Oct 2018 08:16:33 +0300 Christina Aguilera - You Lost Me (Official Video) https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-you-lost-me-official-video.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-you-lost-me-official-video.html Tue, 16 Oct 2018 08:06:55 +0300 Adele - Someone Like You https://www.citlembik.net/music-audio/adele-someone-like-you.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/adele-someone-like-you.html Tue, 16 Oct 2018 07:10:43 +0300 Evanescence - My Immortal https://www.citlembik.net/music-audio/evanescence-my-immortal.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/evanescence-my-immortal.html Tue, 16 Oct 2018 07:04:30 +0300 Leona Lewis - Better In Time https://www.citlembik.net/music-audio/leona-lewis-better-in-time.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/leona-lewis-better-in-time.html Tue, 16 Oct 2018 06:56:32 +0300 A Great Big World, Christina Aguilera - Say Something https://www.citlembik.net/music-audio/a-great-big-world-christina-aguilera-say-something.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/a-great-big-world-christina-aguilera-say-something.html Thu, 20 Sep 2018 00:33:45 +0300 Dirty Dancing - Time of my Life (Final Dance) - High Quality HD https://www.citlembik.net/music-audio/dirty-dancing-time-of-my-life-final-dance-high-quality-hd.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/dirty-dancing-time-of-my-life-final-dance-high-quality-hd.html Sun, 08 Jul 2018 06:42:45 +0300 Belinda Carlisle - Leave A Light On https://www.citlembik.net/music-audio/belinda-carlisle-leave-a-light-on.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/belinda-carlisle-leave-a-light-on.html Sun, 08 Jul 2018 06:36:31 +0300 İzmir Kelebekleri https://www.citlembik.net/music-audio/izmir-kelebekleri.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/izmir-kelebekleri.html Wed, 27 Jun 2018 01:01:23 +0300 Joe Bonamassa & Beth Hart - I'LL TAKE CARE OF YOU - Lyrics https://www.citlembik.net/music-audio/joe-bonamassa-beth-hart-ill-take-care-of-you-lyrics.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/joe-bonamassa-beth-hart-ill-take-care-of-you-lyrics.html Mon, 18 Jun 2018 15:40:59 +0300 Boogie Street - Leonard Cohen https://www.citlembik.net/music-audio/boogie-street-leonard-cohen.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/boogie-street-leonard-cohen.html Mon, 18 Jun 2018 14:27:12 +0300 Moya - Earthbound https://www.citlembik.net/music-audio/moya-earthbound.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/moya-earthbound.html Fri, 15 Jun 2018 16:09:53 +0300 Tuğba Özerk - Patron https://www.citlembik.net/music-audio/tuğba-özerk-patron.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/tuğba-özerk-patron.html Tue, 12 Jun 2018 07:55:38 +0300 Demis Roussos - Goodbye, my love, goodbye1973 https://www.citlembik.net/music-audio/demis-roussos-goodbye-my-love-goodbye1973.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/demis-roussos-goodbye-my-love-goodbye1973.html Mon, 11 Jun 2018 18:59:10 +0300 The Moody Blues - Nights in white satin https://www.citlembik.net/music-audio/the-moody-blues-nights-in-white-satin.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/the-moody-blues-nights-in-white-satin.html Mon, 11 Jun 2018 18:51:20 +0300