ÇiTLeMBiK.NeT https://www.citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Tue, 30 Jan 2018 16:37:25 +0300 60 Fazıl Say - insan insan / Muhyİddİn Abdal (Lyric) https://www.citlembik.net/music-audio/fazıl-say-insan-insan-muhyiddin-abdal-lyric.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/fazıl-say-insan-insan-muhyiddin-abdal-lyric.html Thu, 17 May 2018 09:03:20 +0300 Sophie Zelmani - Stay with my heart https://www.citlembik.net/music-audio/sophie-zelmani-stay-with-my-heart.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/sophie-zelmani-stay-with-my-heart.html Sat, 21 Apr 2018 18:09:26 +0300 HAUSER - Adagio (Albinoni) https://www.citlembik.net/music-audio/hauser-adagio-albinoni.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/hauser-adagio-albinoni.html Sat, 21 Apr 2018 02:05:23 +0300 Leonard Cohen - A Thousand Kisses Deep https://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-a-thousand-kisses-deep.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-a-thousand-kisses-deep.html Fri, 30 Mar 2018 19:05:57 +0300 Ajda Pekkan - Tanrı Misafiri (1975) https://www.citlembik.net/music-audio/ajda-pekkan-tanrı-misafiri-1975.html

Ajda Pekkan - Tanrı Misafiri (1975)

]]>
https://www.citlembik.net/music-audio/ajda-pekkan-tanrı-misafiri-1975.html Thu, 15 Mar 2018 02:54:44 +0300
En Acımasız Ses! | Zeynep Selvili Çarmıklı | TEDxBahcesehirUniversity https://www.citlembik.net/guncel/en-acimasiz-ses-zeynep-selvili-carmikli-tedxbahcesehiruniversity.html

Zeynep Selvili Çarmıklı konuşmasında içimizdeki bizi yargılayan sesi ve bizi nasıl etkilediğini ve bunu Öz şefkat ile nasıl atlatabileceğimizi anlatıyor. Zeynep ... more

]]>
https://www.citlembik.net/guncel/en-acimasiz-ses-zeynep-selvili-carmikli-tedxbahcesehiruniversity.html Thu, 08 Mar 2018 23:42:33 +0300
Güney Marlen & Eda Baba - Son Sigaram https://www.citlembik.net/music-audio/güney-marlen-eda-baba-son-sigaram.html

Son sigaramsın veremem ellere Çekmeye kıyamam içime Ben yanmışım yakamam seni de Ucunda hasretim yanar Özlemin her çekişimde Son sigaramsın ... more

]]>
https://www.citlembik.net/music-audio/güney-marlen-eda-baba-son-sigaram.html Thu, 08 Mar 2018 14:42:25 +0300
Nilipek - Gözleri Aşka Gülen https://www.citlembik.net/music-audio/nilipek-gözleri-aşka-gülen.html

Nilipek - Gözleri Aşka Gülen

]]>
https://www.citlembik.net/music-audio/nilipek-gözleri-aşka-gülen.html Thu, 08 Mar 2018 01:37:57 +0300
Tell Me What We're Gonna Do Now https://www.citlembik.net/music-audio/tell-me-what-were-gonna-do-now_2.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/tell-me-what-were-gonna-do-now_2.html Wed, 28 Feb 2018 08:18:44 +0300 İlhan İrem - Boşver Arkadaş (1974) https://www.citlembik.net/music-audio/ilhan-irem-boşver-arkadaş-1974_2.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/ilhan-irem-boşver-arkadaş-1974_2.html Wed, 28 Feb 2018 08:16:45 +0300 Moya - A Little More Love https://www.citlembik.net/music-audio/moya-a-little-more-love.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/moya-a-little-more-love.html Tue, 27 Feb 2018 10:13:20 +0300 Francesca Gagnon - Je Voudrais Bien https://www.citlembik.net/music-audio/francesca-gagnon-je-voudrais-bien.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/francesca-gagnon-je-voudrais-bien.html Thu, 22 Feb 2018 22:31:29 +0300 Big Bad Voodoo Daddy - Why Me? https://www.citlembik.net/music-audio/big-bad-voodoo-daddy-why-me.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/big-bad-voodoo-daddy-why-me.html Wed, 21 Feb 2018 23:45:13 +0300 Chris Isaak - Blue Hotel (HQ STUDIO/1986) https://www.citlembik.net/music-audio/chris-isaak-blue-hotel-hq-studio1986.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/chris-isaak-blue-hotel-hq-studio1986.html Fri, 16 Feb 2018 21:16:14 +0300 Leonard Cohen ~ Dance Me To The End Of Love ~ (Türkçe altyazılı) https://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love-türkçe-altyazılı.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love-türkçe-altyazılı.html Fri, 16 Feb 2018 21:04:55 +0300 Modern Noir Songs https://www.citlembik.net/music-audio/modern-noir-songs.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/modern-noir-songs.html Fri, 16 Feb 2018 20:38:32 +0300 Orson Welles - I Know What It is To Be Young - 1984 https://www.citlembik.net/music-audio/orson-welles-i-know-what-it-is-to-be-young-1984.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/orson-welles-i-know-what-it-is-to-be-young-1984.html Thu, 15 Feb 2018 20:08:12 +0300 Moya - Come And Get It https://www.citlembik.net/music-audio/moya-come-and-get-it.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/moya-come-and-get-it.html Thu, 15 Feb 2018 20:05:45 +0300 Çitlembik Kelebeği https://www.citlembik.net/fun-tube/citlembik-kelebegi.html

Çitlembik Kelebeği / Libythea celtis / Nettle-tree Butterfly / European Beak

]]>
https://www.citlembik.net/fun-tube/citlembik-kelebegi.html Thu, 01 Feb 2018 06:27:58 +0300
Yeliz - Bahar Yağmuru https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-bahar-yagmuru.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-bahar-yagmuru.html Tue, 30 Jan 2018 17:17:07 +0300 Yeliz - Hoş Geldin Bahar https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-hos-geldin-bahar.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-hos-geldin-bahar.html Tue, 30 Jan 2018 17:14:50 +0300 Yeliz-Yalan https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-yalan.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yeliz-yalan.html Tue, 30 Jan 2018 17:09:29 +0300 Şenay Sev Kardeşim https://www.citlembik.net/music-audio/senay-sev-kardesim.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/senay-sev-kardesim.html Tue, 30 Jan 2018 17:07:58 +0300 Semiramis Pekkan - Bana yalan söylediler https://www.citlembik.net/music-audio/semiramis-pekkan-bana-yalan-soylediler-dinle.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/semiramis-pekkan-bana-yalan-soylediler-dinle.html Tue, 30 Jan 2018 16:44:28 +0300 Yeşim - Olmaz Böyle Şey https://www.citlembik.net/music-audio/yesim-olmaz-boyle-sey.html ]]> https://www.citlembik.net/music-audio/yesim-olmaz-boyle-sey.html Tue, 30 Jan 2018 16:37:25 +0300